Xiaomi Mi Action Camera Handheld Gimbal

8,990 L

 

Stabilizues Xiaomi me 3 akse per kamera aksioni si GoPro. Dizajn kompakt dhe shume e rehatshme ne perdorim. E thjeshte ne perdorim dhe me 4 menyra te ndryshme xhirimi. Bateri 5000 mAh e cila mundeson deri ne 8 ore kohe perdorimi. Pajisja e duhur per te xhiruar aktivitete dhe aventura te ndryshme.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Type

3 Axis

Built-in battery capacity

5000mAh

Operation time

4 – 8 hours

Charge time

about 4 hours

Weight

0.3400 kg

Size

7.65 x 7.10 x 25.80 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim