Ofertë!
SAPO ERDHI

Laptop Apple MacBook Pro 15″,16GB, 256GB, Core i7

74,990 L

Kurseni: 10,000 L

Me procesor të gjeneratës së 9 Core i7, 14nm me frekuence 2.6GHz, dy karta grafike Intel HD Graphics 630 dhe AMD Radeon Pro 555X dhe memorje 256GB, ky MacBook do përshpejtojë kohën e përpunimit të projekteve tuaja duke ju lehtësuar ndjeshëm gjithë procesin falë performancës dhe komponentëve të mrekullueshëm që zotëron.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 8%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Apple Macbook Air 15″, 8GB, 512GB SSD, M3 (2024)

174,990 L
Kurseni: 15,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Announced

2019

DESIGN
Color

Silver

Type

Macbook Pro

PROCESSOR
Processor

Intel® Core™ i7-9750H

Processor Family

9th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 4.50 GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM Type
Memory

256GB

DISPLAY
Screen size

15.4"

Aspect Ratio

16:10

Resolution

2880 x 1800 Pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Pro 555X, Intel® HD Graphics 630

AMD Radeon Pro 555X

4GB GDDR5

Intel UHD Graphics 630

Shared

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi

802.11ac

Bluetooth

5.0

CHARGING & EXPANSION
Ports Details

4x Thunderbolt 3 (USB-C)

AUDIO
Built-in Microphones

Three-mic array with directional beamforming

Speakers

Stereo speakers

CAMERA
Front Camera

720p FaceTime HD camera

KEYBOARD & TRACKPAD
Keyboard & Trackpad Details

Backlit Keyboard

BATTERY & POWER
Battery Capacity

83.6 Wh Li-Poly

Battery Life

Up to 10 hours

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.83 kg

Dimensions

1.55 x 34.93 x 24.07 cm

ACCESSIBILITY & SECURITY
Features

• Retina display
• Magic Keyboard
• Touch ID
• Apple T2 Security Chip
• Made with 100% recycled aluminium

Fingerprint Reader

Touch ID

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Laptop

1x Charger