Të Përdorura

Apple iPad 9.7″ 5th Gen, 32GB, Wifi Only

23,600 L

 

Dizajn i ri dhe me i fuqishem. Ekran 9.7 inch me rezolucion 2048 x 1536 dhe plote ngjyra. I pajisur me teknologin me te fundit, e cila do ju bej te mendoni dhe njehere se cfare eshte i afte te bej iPad. Jetgjatesi baterie deri ne 72 ore.

Ka stok

SKU: IPAD03-W Modeli: MP2F2KN Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

GENERAL
Dimensions

240 x 169.5 x 6.1 mm

Weight

469 g

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors

Display Size

9.7"

Display Resolution

1536 x 2048 pixels, 4:3 ratio (~264 ppi density)

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
OS

iOS 10

Chipset

Apple A9

CPU

Quad-core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr)

GPU

PowerVR Series 7XT (six-core) @ 650MHz

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

12 MP, f/2.4, 31mm (standard), 1.12µm, AF

Features Main

HDR

Video Main

1080p@30fps, 720p@120fps, HDR, stereo sound rec.

Selfie Camera

1.2 MP

Features Selfie

face detection, HDR, FaceTime over Wi-Fi or Cellular

Video Selfie

720p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)

Bluetooth

4.2

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

NFC

No

USB

Lightning, USB 2.0

BATTERY
Details

Li-Po 32.4 Wh, non-removable

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPad

Garancia e produktit

6 Muaj