OFERTA ONLINE

Logitech C920 Pro HD Webcam

9,990 L

 

Kamera nga Logitech për kompjuter ose laptop me cilësi Full HD 1080p dhe mikrofon të integruar. Mund të vendoset edhe në cep të ekranit pa ju penguar pamjen.

Ka stok

SKU: DUN1187 Modeli: C920 Kategori: , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Max Resolution

1080 p/30 fps – 720p/ 30 fps

Camera mega pixel

3

Focus type

Autofocus

Lens type

Glass

Built-in mic

Stereo

Mic range

Up to 1 m

Diagonal field of view

78°

Compatibility

Windows® 7 or later
macOS 10.10 or later
Chrome OS™
USB – A port

Dimension & Weight
Dimension

43.3 x 94 x 71 mm

Cable length

1.5 m

Weight

162 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Webcam with 1.5 m cable