Ofertë!
OFERTA ONLINE

Logitech C270 HD Webcam

2,290 L

Kurseni: 1,700 L

Kamer HD nga Logitech për kompjuter apo laptop me cilësi  HD 720p dhe kënd shikimi 55°. Është e përshtatshme për konferenca, mësim online si edhe për platforma si Skype, Teams etj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Max Resolution

720p/30fps

Camera mega pixel

0.9

Focus type

fixed focus

Lens type

Plastic

Built-in mic

Mono

Mic range

Up to 1 m

Diagonal field of view

55°

Compatible with

Windows® 7 or later
macOS® 10.10 or later
Chrome OS™
USB – A port

Host Connection

USB Type-A USB 2.0

Power Source

Bus Powered

Attachment Method

Clip

Dimension & Weight
Dimensions

72.91 x 31.91 x 66.64 mm

Weight

75 g

Cable Length

1.52 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  Webcam with  1.5 m attached USB-A cable

1 x User documentation