Mi USB Type-C to Type-C Cable 150 cm

490 L

 

Kabllo Type-C në Type-C. Ka një gjatësi prej 150 centimetrash dhe ju ofron kalim të shpejtë dhe shumë të sigurt të të dhënave. Suporton karikim të shpejtë dhe është i përshtatshëm për nj shumllojshmëri pajisjesh si laptop, table, celularë etj.

Ka stok

SKU: DUN1109 Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Port type

USB-C

Product materials

TPE

Standards implemented

YD/T 1591-2009

Cord length

150 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Data cable x 1