Adapter and Lightning Cable

700 L

Karikues dhe fishe karikimi per te gjithe modelet iPhone.

Ka stok

Shitur: 526 copë
SKU: XHON003 Kategori:

Informacion i detajuar

Color

White

Cable Size

up to 1m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim