Nokia 215 4G

5,990 L

 

Nokia 215 4G  vjen me të njëjtën cilësi por më i përparuar se modelet e mëparshme. Mund të lundroni në rrjete sociale ose të luani lojëra të ndrysme me baterinë që zgjat me ditë të tëra. Ka përmasa shumë të vogla dhe është shumë rezistent. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2015

Color

Black, Cyan

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

116 x 50 x 12.9 mm (4.57 x 1.97 x 0.51 in)

Weight

78.4 g (2.75 oz)

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1,100mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Card slot

No

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.4"

Display Resolution

240 x 320 pixels

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

No

GPS

No

Radio

FM Radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Messaging

– SMS
– Camera VGA

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim