SAPO ERDHI

PC Case Asus ROG Hyperion GR701

54,990 L

 

Kasa ROG Hyperion GR701 E-ATX është një ofertë premium që kombinon dizajnin e mrekullueshëm me funksionalitetin e jashtëzakonshëm. Me mbështetje për radiatorë të dyfishtë 420 mm dhe katër ventilatore 140 mm, ai vjen me aftësi mbresëlënëse të rrjedhës së ajrit, të plotësuar nga një qendër e integruar e ventilatorit dhe ndriçimi ARGB Aura Sync. Me hapësirë të bollshme për kartat e mëdha grafike, lehtësuar nga një mbajtës GPU metalik dhe dispozita të gjera për menaxhimin e kabllove, duke përfshirë një dhomë të thellë 34 mm dhe një kanal të gjerë 46 mm, GR701 siguron një ndërtim të pastër dhe të organizuar. Panelet anësore, sirtari i integruar i ruajtjes dhe një mbajtëse e integruar e kartës grafike përmirësojnë komoditetin e përdoruesit, ndërsa portat e dyfishta USB Type-C me karikim të shpejtë 60 vat, një kornizë të përforcuar me alumin dhe doreza shtojnë qëndrueshmëri dhe praktikë . Me dizajnin e tij elegant, përfundimet e metaleve të anodizuara dhe pajtueshmërinë me Aura Sync, GR701 vendos një pikë referimi të re si në estetikë ashtu edhe në performancë, duke u ofruar ndërtuesve një kanavacë ideale për të shfaqur krijimet e tyre.

Ka stok

SKU: ECM684 Modeli: 90DC00F0-B39000 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 g/kg
Brand
Model

Hyperion GR701

Color

Black

Specifications
Case Size

Tower

Motherboard Support

EATX (12"x10.9")
ATX
Micro-ATX
Mini-ITX

Drive Bays

5 x 2.5" Bay
2 x 2.5"/3.5" Combo Bay

Expansion Slots

9
3 (additional vertical)

Front I/O Port

1 x headphone / Microphone
4 x USB 3.2Gen1
1 x USB 3.2 Gen2 Type C
LED Control Button
Reset Button
1 x USB 4.0 Type C or 1 x USB 3.2 Gen 2×2 Type C

Tempered Glass

Left Side
Right Side

Radiator Support (Front)

120 mm
140 mm
240 mm
280 mm
360 mm
420 mm

Radiator Support (Top)

120 mm
140 mm
240 mm
280 mm
360 mm
420 mm

Radiator Support (Rear)

120 mm
140 mm

Cooling Support (Front)

3 x 120 mm
3 x 140 mm

Cooling Support (Top)

3 x 120 mm
3 x 140 mm

Cooling Support (Rear)

1 x 120 mm
1 x 140 mm

Pre-installed Fans (Front)

3 x 140 mm
PWM

Pre-installed Fans (Rear)

1 x 140 mm
PWM

Maximum CPU Cooler Height

190 mm

Maximum GPU Length

460 mm

Maximum PSU Length

240 mm

Removable Dust Filters

Front
Top
Bottom

Maximum Cable Management Space

34 mm

Dimensions & Weight
Dimensions

268 x 639 x 659 mm

Weight

20.8 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Case