SAPO ERDHI

PC Case Asus TUF Gaming GT301

14,990 L

 

Kasa kompakte e ASUS TUF Gaming GT301 ATX arrin një ekuilibër midis stilit dhe funksionalitetit, duke shfaqur një dizajn elegant për fluksin e ajrit të përmirësuar dhe një panel anësor prej xhami të temperuar për të shfaqur brendësinë e ndërtimit tuaj. Me ftohje efikase në mendje, ai vjen i pajisur me tre ventilatore RGB 120 mm Aura Sync dhe një ventilator të pasëm 120 mm, së bashku me mbështetje për deri në gjashtë pika montimi të ventilatorit për rrjedhën e synuar të ajrit. Kasa ofron gjithashtu hapësirë të bollshme për radiatorët e ftohjes së ujit, duke akomoduar njësi 280/360 mm në pjesën e përparme dhe 120 mm në pjesën e pasme. Një qendër e integruar e kontrolluesit RGB e adresueshme me 6 porte Aura Sync dhe një buton i dedikuar i kontrollit të panelit të përparmë lejojnë efekte mahnitëse ndriçimi. Opsionet e gjera të ruajtjes janë të disponueshme, me vend për deri në 2 HDD dhe 6 SSD, duke përfshirë vendndodhje të dedikuara për montim.

Ka stok

SKU: ECM681 Modeli: 90DC0040-B49000 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 g/kg
Brand
Model

TUF Gaming GT301

Color

Black

Specifications
Case Size

Mid Tower

Motherboard Support

ATX

Drive Bays

4 x 2.5" Bay
2 x 2.5"/3.5" Combo Bay

Expansion Slots

7

Front I/O Port

1 x Headphone
1 x Microphone
2 x USB 3.1 Gen1
LED Control Button
Reset Button

Tempered Glass

Left Side

Radiator Support (Front)

120 mm
140 mm
240 mm
280 mm
360 mm

Radiator Support (Rear)

120 mm

Cooling Support (Front)

3 x 120 mm
2 x 140 mm

Cooling Support (Top)

2 x 120 mm

Cooling Support (Rear)

1 x 120 mm

Pre-installed Fans (Front)

3 x 120 mm ARGB

Pre-installed Fans (Rear)

1 x 120 mm

Maximum CPU Cooler Height

160 mm

Maximum GPU Length

320 mm

Maximum PSU Length

160 mm

Removable Dust Filters

Front
Top
Bottom

Maximum Cable Management Space

30 mm

AURA Sync

ARGB

Dimensions & Weight
Dimensions

426 x 214 x 482 mm

Weight

7.2 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Case