Qanba Obsidian 2 PlayStation Arcade Joystick

32,990 L

 

Obsidian 2 është një levë me dizajn unik që do cojë argëtimin tuaj në tjetër nivel. Me dizajn kompakt dhe butona Sanwa 30 mm, komandim të lehtë dhe pjesën e pasme të parrëshkitshme, kjo levë do rrisë performancën tuaj në lojë falë komoditetit dhe prakticitetit që ju mundëson.

Ka stok

SKU: CNG4793-B Modeli: Obsidian 2 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Model

Obsidian 2

Color

Black

General
Compatibility

PS5, PS4

Buttons

30 mm Sanwa buttons

Wired USB Cable Length

2.7m

Dimensions and Weight
Dimensions

486 x 260 x 116 mm

Weight

3.35 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Qanba Obsidian 2