Kodak LED FLashlight Handy 50

490 L

 

Elektrik dore me ndricim me 3 nivele te ndryshme. I vogel dhe mund te mbahet lehtesisht me vete gjithashtu mund te vendoset bashke me celsa ose ne cante shpine. Pajisur me magnet dhe mund te vendoset lehtesisht ne siperfaqe metalike. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blue, Clear Yellow, Green, Red

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim