SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Book3 Pro 14″, 16GB, 1TB SSD, Core i7

159,990 L

 

Samsung Galaxy Book3 Pro është një laptop i fuqishëm dhe elegant që funksionon në Windows 11, me një procesor Intel® Core™ i7-1360P me grafikë Intel® Iris® Xe për performancë të qetë. Ekrani i tij 14,0″ WQXGA+ AMOLED jep pamje mahnitëse, të mbështetur nga memoria LPDDR5 16 GB dhe një NVMe SSD 1 TB. Pajisur me katër altoparlantë, Dolby Atmos® dhe një kamerë multimediale 1080p. Dizajni i tij i lehtë dhe kompakt, me peshë vetëm 1,17 kg, e bën atë shumë të lëvizshëm dhe opsionet e gjera të lidhjes duke përfshirë portat Thunderbolt™ 4, USB3.2 dhe HDMI, së bashku me Wi-Fi 6E dhe Bluetooth v5.1, sigurojnë lidhje të pandërprerë.

 

• Intel® Core™ i7-1360P
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 14″ WQXGA+ AMOLED
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

NP940XFG-KA1HK

DESIGN
Color

Beige

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1360P

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 5.00 GHz

Processor Cache

18 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

12 Cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

LPDDR5

Memory

1TB SSD

Memory slots

2

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

AMOLED

Aspect Ratio

16:10

HD Type

WQXGA+

Touchscreen

No

Display Resolution

2880 x 1800 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Shared

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6E (Gig+), 802.11 ax 2×2

Ethernet LAN

N/A

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1x HDMI
2x Thunderbolt™ 4
1x USB3.2
1x MicroSD Multi-media Card Reader
1x Headphone out/Mic-in Combo

AUDIO
Built-in Microphone

Internal Dual Array Digital Mic

Built-in Speakers

AKG Quad Speakers ( Woofer Max 5 W x 2, Tweeter 2 W x 2)
Smart Amp
Dolby Atmos®

CAMERA
Front Camera

1080p FHD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Clickpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

63 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.17 Kg

Dimensions

312.3 x 223.8 x 11.3 mm

POWER
AC Adapter Power

65 W USB Type-C Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charging Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj