Të Përdorura

Samsung Galaxy Note 20 5G

28,990 L

 

Prezantojme Galaxy Note 20 5G. Një sërë nuancash mistike mahnitëse që i japin një përkufizim të ri punës dhe lojës. Bateria e Galaxy Note20 5G nuk është vetëm e madhe. Është gjithashtu inteligjente, duke optimizuar baterinë bazuar në mënyrën e përdorimit të aplikacioneve tuaja. Merrni sigurinë e përdorimit të telefonit gjatë gjithë ditës me një karikim të vetëm. Çdo Galaxy Note20 dhe Note20 Ultra plotësohet nga një S Pen i ngjashëm.

Color
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2020

Color

Mystic Black, Mystic Bronze, Mystic Green

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

BODY
Dimensions

161.6 x 75.2 x 8.3 mm (6.36 x 2.96 x 0.33 in)

Weight

192 g (6.77 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass 5), plastic back

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,300 mAh

Charging

Fast charging 25W

Vendi i karikimit

Power bank/Reverse wireless charging, Qi wireless charging, USB Power Delivery 3.0, USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB, 256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED Plus, HDR10+

Display Size

6.7"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 990 (7 nm+)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G77 MP11

CAMERA
Main Camera

Triple (12MP, 64MP, 12MP)

Triple Details

12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.76", 1.8µm, Dual Pixel PDAF, OIS
64 MP, f/2.0, 27mm (telephoto), 1/1.72", 0.8µm, PDAF, OIS, 3x hybrid zoom
12 MP, f/2.2, 120˚, 13mm (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm

Features Main

LED flash, auto-HDR, panorama

Video Main

8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS & OIS

Selfie Camera

Single (10MP)

Single Details

10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2", 1.22µm, Dual Pixel PDAF

Features Selfie

Dual video call, Auto-HDR

Video Selfie

4K@30/60fps, 1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No
32-bit/384kHz audio
Tuned by AKG

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE, aptX

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

3.2, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Samsung Wireless DeX (desktop experience support)
ANT+
Bixby natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

6 Muaj