Të Përdorura

Apple iPhone 8 Plus

21,990 L

 

iPhone 8 Plus një gjeneratë e re e iPhonëve. Tashmë me dizajn të ri qelqi dhe alumini, ekrani Retina HD, çip Apple Bionic dhe kamera të reja me më shumë opsione e funksionalitete.

Color
Memory Internal

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Airpods 2nd Generation

12,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2017

Color

Gold, Red, Silver, Space Gray

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

158.4 x 78.1 x 7.5 mm (6.24 x 3.07 x 0.30 in)

Weight

202 g (7.13 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass), glass back (Gorilla Glass), aluminum frame

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

2,691 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

Qi wireless charging, USB Power Delivery 2.0

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

64GB, 256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

5.5"

Display Resolution

1080 x 1920 pixels

Display Protection

Ion-strengthened glass

Display Protection Details

625 nits max brightness
Wide color gamut
3D Touch display & home button
True-tone

PLATFORM
Operating system
Chipset

Apple A11 Bionic (10 nm)

CPU

Hexa-core

GPU

Apple GPU

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 12MP )

Dual Details

12 MP, f/1.8, 28mm (wide), PDAF, OIS
12 MP, f/2.8, 57mm (telephoto), PDAF, 2x optical zoom

Features Main

Quad-LED dual-tone flash, HDR

Video Main

2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps

Selfie Camera

Single (7MP)

Single Details

7 MP, f/2.2, 32mm (standard)

Features Selfie

Face detection, HDR

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No
Active noise cancellation with dedicated mic

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

NFC

Yes

Radio

No

USB

2.0, proprietary reversible connector

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Siri natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia e produktit është 6 Muaj.