SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Z Fold5

116,990 L

 

Galaxy Z Fold5 ofron një ekran të gjerë 7,6″ të palosshëm Dynamic AMOLED 2X që ofron përvoja argëtuese gjithëpërfshirëse. Dizajni i tij inovativ kombinon pa probleme një ekran të madh me transportueshmërinë, mentesha Flex ju mundëson kënde të ndryshme përdorimi. Pajisja vjen me ndriçim të përmirësuar për shikimin në natyrë dhe një formë e shkëlqyeshme, e vogël, pavarësisht nga ekrani i tij i madh. Përdorimi i disa aplikacione njëherësh dhe pajtueshmëria me stilolapsin S rrit produktivitetin dhe procesori Snapdragon 8 Gen 2 siguron performancë të fuqishme. Fold5 është i pajisur me një konfigurim të mrekullueshëm kamerash, duke përfshirë një kamerë telefoto me zmadhim optik 3x dhe kamerën selfie nën ekran. Teknologjia e palosshme është e qëndrueshme, e vërtetuar nga aftësia e saj për t’i bërë ballë 200,000 palosjeve. Me integrimin e pandërprerë nëpër pajisjet dhe kontrollet e përmirësuara, Galaxy Z Fold5 ripërcakton përdorimin dhe shkathtësinë në një paisje elegante.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Cream, Phantom Black

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

Unfolded: 154.9 x 129.9 x 6.1 mm
Folded: 154.9 x 67.1 x 13.4 mm

Weight

253 g

Build

Glass Front (Gorilla Glass Victus 2) (Folded), Plastic Front (Unfolded), Glass Back (Gorilla Glass Victus 2), Aluminum Frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

Li-Po 4400 mAh, non-removable

Vendi i karikimit

USB Type-C 3.2, OTG

MEMORY
Ram

12GB

Memory Internal

512GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Main Display : Foldable Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+
Cover Display : Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, Corning Gorilla Glass Victus 2

Display Size

Main Display : 7.6 Inches
Cover Display : 6.2 Inches

Display Resolution

Main Display : 1812 x 2176 pixels
Cover Display : 904 x 2316 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm)

CPU

Octa-core (1×3.36 GHz Cortex-X3 & 2×2.8 GHz Cortex-A715 & 2×2.8 GHz Cortex-A710 & 3×2.0 GHz Cortex-A510)

GPU

Adreno 740

CAMERA
Main Camera

Triple (50MP, 10MP, 12MP)

Triple Details

50 MP, f/1.8, 23mm (wide), 1.0µm, Dual Pixel PDAF, OIS
10 MP, f/2.4, (telephoto), PDAF, OIS, 3x optical zoom
12 MP, f/2.2, 123˚, 12mm (ultrawide), 1.12µm

Features Main

LED flash, HDR,Panorama

Video Main

8K@30fps, 4K@60fps, 1080p@60/240fps (gyro-EIS), 720p@960fps (gyro-EIS), HDR10+

Selfie Camera

Under Display : 4 MP
Cover camera : 10 MP

Selfie Details

Under Display : 4 MP, f/1.8, 26mm (wide), 2.0µm, under display
Cover camera : 10 MP, f/2.2, 24mm (wide), 1/3", 1.22µm

Features Selfie

HDR

Video Selfie

4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.3, A2DP, LE, aptX HD

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

Radio

No

USB

USB Type-C 3.2, OTG

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Bixby natural language commands and dictation
Samsung DeX (desktop experience support)
Samsung Pay (Visa, MasterCard certified)
Ultra Wideband (UWB) support

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Smartphone

1x USB-C Cable

1x Sim Eject Tool

1x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj