Sbox Cable

90 L

 

Kabllo LAN me gjatësi 1.5 metër. Vjen në ngjyrë gri dhe është i përbërë nga material ciësor dhe rezistent.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

FTP Cat6 Patch Cable

150 L990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Light Grey

Dimension of the package

0.35 x 0.25 x 0.15 m

Weight

2 kg

Connections

RJ-11

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cable Sbox