Gembird Magnetic USB Charging Combo

1,590 L

 

Kabllo magnetike universale që mund të përdoret për përdorimin e iPhonëve dhe paisjeve të tjera celulare micro-USB dhe USB-C. Zgjidhja perfekte për të hequr qafe kabllot e rrëshkitshëm të karikimit.

Ka stok

SKU: KBVID0129 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 61%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi 2-in-1 USB Cable 30cm

390 L
Kurseni: 600 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Cable Size

1m

Interface

USB 2.0 to 8-pin male connector + male MicroUSB connector + male USB-C connector

Jacket material

TPE

Net weight

27 g

Features

• Magnetic USB charging and sync cable with 8-pin, USB-C and Micro USB combo connector

• Interchangeable 8-pin and USB connectors – suitable for iPhone, iPad or iPod or any micro-USB or USB-C phone or tablet

• Allows charging and synchronising your smartphone, tablet of iDevice with your PC or MAC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Magnetic USB charging combo 3-in-1 cable