SAPO ERDHI

Smart4U Safety Helmet

5,990 L

 

Helmeta e sigurisë Smart4U me dritë LED është një helmetë e avancuar e krijuar në bashkëpunim me Xiaomi dhe Livall, duke u përshtatur posaçërisht nevojave të çiklistëve. Fokusi i tij kryesor te siguria kombinon një shtresë të jashtme polikarbonate me një trup me poliester  për thithjen maksimale të tronditjes, të gjitha duke ruajtur një dizajn elegant dhe minimalist. Helmeta përmban dritat LED automatike të ndezjes/fikjes që sigurojnë shikueshmëri të shkëlqyeshme me një mbulim 270 gradë gjatë kushteve të dritës së ulët. Me dymbëdhjetë kanale ajri të integruar, ofron ajrim të shkëlqyeshëm. Integrimi i materialit EPS me densitet të lartë për zonat e brendshme rrit më tej mbrojtjen, ndërsa dizajni i papërshkueshëm nga uji IPX4 siguron elasticitet në kushte të ndryshme të motit. Smart4U SH50 mund të karikohet lehtësisht në vetëm një orë dhe siguron një përdorim mbresëlënës tridhjetë e gjashtë orë të vazhdueshme. Sistemi i tij i rregullueshëm i përshtatjes strehon perimetrin e kokës prej 57-61 cm, duke ofruar rehati për të gjithë përdoruesit.

Ka stok

SKU: CNG2988-B Modeli: SH50 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

SH50

Color

Black

Material
Outer Shell

Polycarbonate (PC)

Inner Body

Expanded Polystyrene (EPS)

LED Lights
Details

• Auto On/Off LED Lighting
• Seven High Brightness LED Back Lights
• Brake Warning Lights with Automatic Shutdown

Air Vents
Number of Vents

12

Waterproof
Waterproof Rating

IPX4

Battery & Charging
Battery Life

Up to 36 Hours

Charge Time

About 1 Hour

Dimensions & Weight
Dimensions

Head Circumference: 57-61 cm

Weight

380 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Helmet

1x Charging Cable