Thermaltake TR2 S 700W Power Supply

6,990 L

 

Duke përfshirë komponentë të ndryshëm me cilësi të lartë, modelet e reja TR2 S – 700 W – kursejnë energji përmes efikasitetit të lartë deri në 86%. Një ventilator inteligjent ftohës i integruar funksionon shkëlqyeshëm në një nivel jashtëzakonisht të ulët të zhurmës. Për më tepër, dizajni mundëson përdorim pa ndërprerje me performancë të qëndrueshme dhe të besueshme.

Ka stok

SKU: ECM509 Modeli: TRS-700AH2NK Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

TRS-700AH2NK

Color

Black

WATTS

700W

RGB FAN

No

FORMAT

ATX

TYPE

Intel ATX 12V 2.3

PFC (POWER FACTOR CORRECTION)

Active PFC

POWER GOOD SIGNAL

100-500 msec

HOLD UP TIME

16msec within 60% load

INPUT CURRENT

9A max

INPUT FREQUENCY RANGE

50 Hz – 60 Hz

INPUT VOLTAGE

230 Vac

OPERATING TEMPERATURE

5℃ to +40℃

OPERATING HUMIDITY

20% to 85%,non-condensing

STORAGE TEMPERATURE

-40 ℃ to +55 ℃

STORAGE HUMIDITY

10% to 95%, non-condensing

COOLING SYSTEM

120mm Fan: 1800 R.P.M. ± 10%

EFFICIENCY

82-86% efficiency @ 20-100% load

MTBF

100,000 hrs minimum

PCI-E 6+2PIN

PCI-E 6+2pin x 2

SAFETY APPROVAL

CE/CB/TUV

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Thermaltake TR2 S 700W Power Supply

1 x Manual