Crucial 16GB DDR5-4800 UDIMM Ram

7,990 L

 

Ram nga Crucial  me memorie 16GB DDR5 me frekuencë 4800 Mhz. Ideal për rritjen e performancës dhe shpejtësisë në kompjuterin tuaj. I përshtatshëm për laptop.

Ka stok

SKU: ECM497 Modeli: CT16G48C40S5 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Technology

DDR5

PC speed

PC5-38400

Density

16GB

Module type

UDIMM

DIMM type

Unbuffered

CAS latency

40

Extended timings

40-39-39

Voltage

1.1V

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ram