Xiaomi Mi 2-in-1 USB Cable 100cm

490 L

 

Fish Micro USB dhe fish Type C ne nje kabllo te vetme me gjatesi prej 100cm. Kjo kabllo është e sigurt dhe ju mundëson karikim të shpejtë  të pajisjeve tuaja.

Ka stok

SKU: DUN456 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Length

100cm

Output Ports

USB Type C & Micro USB

Input Port

USB 2.0 (Type A)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi 2-in-1 USB Cable 100cm