Xiaomi Mi Casual Daypack

990 L

 

Cante shpine nga Xiaomi. E pershtatshme per perdorim te perditshem. Dizajn te thjeshte dhe shume e rehatshme. Mund te mbaje laptop deri ne 14 inch. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Yellow, Black, Blue, Orange, Pink

Screen size

13.3"

Type

Backpacks

Genre

Unisex

Material

Polyester

Lining

100% Polyester

Size

34.00 x 23.00 x 13.00 cm

Weight

165 g

Capacity (in litres)

10L

Bag Opening Mode

Zip

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim