Xiaomi Mi Led Ceiling Light

6,990 L

 

Llampe tavani Xiaomi qe mund te vendoset edhe ne mur. Drite relaksuese. Krijoni nje show shumengjyresh, atmosfere festive ose drite perfekte per te lexuar me ane te aplikacionit Mi Home. Ne aplikacion mund te komandohet gjithashtu edhe intensiteti  dhe nivelet e ndricimit sipas deshires.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Brightness intensity

3000lm

Colour temperature

2700K-6000K

Colour rendering inde

Ra95

Connection type

Bluetooth 4.2
WiFi 802.11 b / g / n 2.4 GHz

Dust and insect proof

IP50

Mi Home APP

(Android and iOS)

Voltage

220-240V

Suggested Room Size

15m2 – 20m2

Material

Ceiling

Dimensions

45.8 x 45.8 x 6.6 cm

Weight

2 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Light