OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Electric Shaver S500

3,990 L

 

Makine rroje nga Xiaomi. Me koke e cila rrotullohet 360 grade per tju pershtatur kontureve te fytyres dhe tehe me dy shtresa per performance sa me te mire. Eshte kundra ujit dhe ka jetegjatesi baterie deri ne 60 minuta perdorimi. Mund ta perdorni edhe gjate kohes qe eshte ne karikim. 

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
SHAVER HANDLE
Rated voltage

3.7V

Rated power

3W

Charging time

120 minutes

CHARGING DOCK
Charging mode

Type-C cable

Water resistance rating

IPX7

SHAVER HEAD
Model

360° floating shaving technology,

Dimensions

155.1 x 61.6 x 63.3 mm

Weight

345g

Features

– Wet or dry shaving
– PPG anti-fingerprint surface
– IPX7 waterproof full body, easy to clean
– 360° floating shaving technology, suitable for all facial contours
– Blades made of high quality JFE and SANDVIK steel, more durable use
– ECM electrochemical machining technology for sharper blades
– Fast charging in only 2 hours and 60 minutes autonomy
– Japanese high-performance engine with a cutting speed of 3.9 m/sec
– Removable head for more comfortable and effective cleaning

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Shaving Head
1 x Shaving Body
1 x Protective Cover
1 x Cleaning Brush
1 x Charging Cable
1 x User Manual
1 x Info Card