Xiaomi Mi Small Backpack 7L

990 L

 

Çantë shpine nga Xiaomi. E përshtatshme për përdorim të përditshëm. Vjen me dizajn të thjeshtë dhe është shumë e rehatshme. Mund te mbajë laptop deri në 14 inch.

Ka stok

SKU: CNG1919-BLM Modeli: XBB04RM Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blue/Mint

Model

XBB04RM

Product materials

Fabric: Polyester
Lining: Polyester fiber

Product capacity

7L

Dimensions

303 x 204 x 115mm

Weight

107g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Backpack