Wild Man Stuff Bicycle Bag

1,790 L

 

Çantë për mbajtjen e celularit, çelësave, syzeve etj., ndërkohë që jeni duke i dhënë biçikletës. Mjaft u shqetësuat se mund ta rrëzoni celularin aksidentalisht, apo t’ju laget gjatë kohës që bie shi sepse kjo çantë është gjithashtu rezistente ndaj ujit. Është e përbërë nga material cilëor dhe shumë rezistent.

Ka stok

SKU: CNG1565-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

PU+EVA

Weight

200g

Size

220*80*85(upper part)/60(lower part) mm

How to Install

1.Fix the velcro under the package on the frame
2.Fix another bottom velcro on the frame
3.Fix the front straps of the cycling package across the bike hole
4.Bike bag is installed completely

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bicycle bag