Xiaomi Mi Smart Wireless Switch

1,990 L

 

Çeles nga Xiaomi i cili perdoret duke u lidhur me Mi Smart Home Hub, pajisje inteligjente e kontrollit të shtëpisë që mund të lidhet me pajisjet inteligjente Wi-Fi, Zigbee dhe Bluetooth. Çelesi mund te perdoret per qellime te ndryshme si: kontrolli i Pastrueses Xiaomi, Pastrueseve te ajrit ose mund te perdoret edhe si zile dere. Eshte me permasa te vogla dhe mund te vendoset kudo neper shtepi. Mund ta lidhni me WiFi me njesine qendrore.

Ka stok

SKU: DUN690 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Wireless Protocol

Zigbee

Battery

CR2032

Working Temperture

-10Deg. C to +50Deg. C

Working Humidity

0 to 98 percent RH, no condensation

Main Features

● Exquisitely small, unrestrained, easy to move, free to place.
● A variety of uses, can be used as sweeping robot switches, doorbells, emergency buttons, etc.
● High quality, fine craft.
● Intelligent linkage, wireless and convenient use.

Dimensions

5.00 x 5.00 x 1.30 cm / 1.97 x 1.97 x 0.51 inches

Weight

0.0200 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Xiaomi Mijia Zigbee3.0 Smart Home Light Sensor
    1 x User Manual