Xiaomi Mi Digital Temperature and Humidity Thermostat

990 L

 

Monitorim i temeratures dhe lageshtise ne ambjente te brendshme. Pajisur me ekran LCD per tregimin e te dhenave te ndryshme. Te dhenat mund t’i shihni gjithashtu ne aplikacionin Mi Home. Montohet shume thjeshte ne mur. Fal sensorit shume te ndjeshem te dhenat vijne ne kohe reale dhe jane te sakta. Termometri konsumon shume pak enbergji, vetem nje bateri CR2032 ne vit. 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Screen size

1.78"

Material

ABS+PMMA

Voltage

DC2.5V- -3V

Battery

CR2032 (included)

Wireless Connection

Bluetooth 4.2 BLE

Measure range

0°C-60°C

Temperature display resolution

0.1°C

Humidity range

0%一99%RH

Humidity display resolution

1 %RH

Dimensions

4.30 x 4.30 x 1.25 cm / 1.69 x 1.69 x 0.49 inches

Weight

0.0200 kg

Features

Home hygrometer, data can be clearly read in various brightness and angle.
High sensitivity and accurate sensirion from Switzerland, sense subtle change of temperature and humidity a breath away.
An expression to spell over comfort level, cute and simple.
Low consumption screen, a CR2032 button battery for one-year.
Built-in advanced Sensirion temperature and humidity sensor, temperature accuracy: 0.1 degrees, humidity accuracy: 0.1 percent RH
Via Mi app to switch on humidifier when indoor humidity is too low and air-conditioner when indoors temperature is too high
LED digital display, you can get temperature, humidity easily

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mijia Thermometer Hygrometer 2
1 x Wall Sticker
1 x Use Manual
1 x Battery CR2032