Monedhë

Kategoritë

6 muaj më parë

PËR 1 ORË MERR PRODUKTIN N’DORË!

Shpresa AL Computers vjen me një shërbim si kurrë më parë. 👇

💪 PËR 1 ORË MERR PRODUKTIN N’DORË 🏍️

✔️ Transport super i shpejtë vetëm brenda qytetit të Tiranës për porosi të marra brenda orës 10:00-19:00 produkti do të transportohet për 1 ORË.

*shërbimi vlen për kategoritë e produkteve që do jenë percaktuar në website.

BLI ONLINE NË WEBSITE: shop.shpresa.al

❓Si të blej në Web:⁣

1️⃣ Krijoni një Llogari ( Emer , Email , Password i fortë )⁣⁣
2️⃣ Shkoni te produkti klikoni “Shtoje në shportë”⁣⁣
3️⃣ Më pas Klikoni te Shporta duke zgjedhur Kasa⁣⁣
4️⃣ Shkruani të dhënat tuaja që kërkohen mbi porosin⁣⁣
5️⃣ Bej me Tick ” I kam lexuar dhe…”⁣⁣
6️⃣ Kliko ” Bëje Porosinë”⁣⁣

🗨️ Për suport kontaktoni ne Chat e Website.⁣

Dil i kënaqur me:

- 40%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

75” The Frame Art Mode 4K Smart TV LS03A

299,990 L
Kurseni: 200,000 L
- 21%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Android TV Box MECOOL CLASSIC KM6

5,490 L
Kurseni: 1,500 L
- 50%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,490 L
Kurseni: 1,500 L
- 56%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Picun Bluetooth Headphones B26-X

1,990 L
Kurseni: 2,500 L