SAPO ERDHI

Apple iPad Pro 11″, Wi-Fi+Cellullar, 1st Gen 256GB

49,990 L

 

Ipad Pro 11 inc, vjen me një performancë të jashtëzakonshme, me bluetooth v5.0, ekran 11 inç Liquid Retina IPS LCD e cila mundëson imazhe të pastra dhe ngjyra vibrante, kamera 12 megapiksel për të mos humbur bukurinë e çdo momenti që dëshironi të kapni, çip A12X Bionic i cili njihet për performancën e shpejtë dhe rrjedhshmërinë edhe në projekte të ngarkuara, me dizajn minimalist, trup të hollë por rezistent, vetëm 468 gram është mjaft praktik për tju shoqëruar kudo.

Ka stok

SKU: IPAD33-GR Modeli: A1934 Kategori: , , Etiketa: , , , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Space Gray

Announced

2018

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

Dimensions

247.6 x 178.5 x 5.9 mm

Weight

468 g

SIM

Nano-SIM and eSIM

DISPLAY
Display Type

IPS LCD, 120Hz

Display Size

11.0 inches, 366.5 cm2 (~82.9% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1668 x 2388 pixels (~265 ppi density)

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
OS

iOS 12, upgradable to iPadOS 17

Chipset

Apple A12X Bionic (7 nm)

CPU

Octa-core (4×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)

GPU

Apple GPU (7-core graphics)

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

256GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

12 MP, f/1.8, 29mm (standard), 1/3", 1.22µm, PDAF

Features Main

Quad-LED dual-tone flash, HDR

Video Main

4K@30/60fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@240fps

Selfie Camera

7 MP, f/2.2, 32mm (standard)

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE, EDR

GPS

A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

USB

USB Type-C 3.1, magnetic connector

BATTERY DETAILS
Battery

Li-Po 7812 mAh, non-removable (29.45 Wh)

FEATURES
Sensors

Face ID, accelerometer, gyro, proximity, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPad

Garancia e produktit

12 Muaj