Battery Kit for Mi Drone Mini

2,900 L

Bateria per drone nga Xiaomi ka pamje te bukur dhe peshon vetem 25g. Bateria me kapacitet 920mAh mundeson deri ne 10 minuta kohe fluturimi.

Ka stok

SKU: HCM016 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Aksesore per

Dron

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim