Battery Kit for Mi Drone Mini

3,490 L

 

Bateria per drone nga Xiaomi ka pamje te bukur dhe peshon vetem 25g. Bateria me kapacitet 920mAh mundeson deri ne 10 minuta kohe fluturimi.

Ka stok

SKU: HCM016 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Aksesore per

Dron

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim