Ofertë!
OFERTA ONLINE

Blackview Tab 13 Pro 10.1″, 8GB, 128GB

16,490 L

Kurseni: 7,000 L

Blackview Tab 13 Pro ofron një përzierje magjepsëse të stilit dhe performancës. Me një trup ultra të hollë me përmasa 7.6 mm, tableti ka një ekran 10.1 inç, duke ofruar pamje të qarta dhe ngjyra të gjalla. Mundësuar nga një procesor Mediatek Helio P60 me tetë bërthama, ai siguron kryerje të qetë me shumë detyra dhe performancë grafike të përmirësuar. E pajisur me 8 GB RAM dhe 128 GB ROM, ai ofron hapësirë të mjaftueshme për multimedia dhe të dhëna. Tableti përmban një kamerë të pasme 13MP dhe një kamerë të përparme 8MP, duke lejuar foto dhe video thirrje me cilësi të lartë. I bazuar në Android 12, sjell kontroll dhe efikasitet të përmirësuar të privatësisë, ndërsa modaliteti PC mundëson funksionalitet të gjithanshëm të desktopit për produktivitet të përmirësuar.

Ka stok

SKU: DUN1981-GR Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Space Gray

NETWORK
Techology

GSM/ WCDMA

Body
Dimensions

239.2 x 157.95 x 7.6 mm

Weight

435 g

Sim

Dual SIM

DISPLAY
Display Type

IPS

Display Size

10.1"

Display Resolution

1200 x 1920 pixels

PLATFORM
Chipset

Mediatek Helio P60

CPU

Octa-core (4x 2 GHz Cortex-A73 + 4x 2 GHz Cortex-A53)

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB

Card Slot

Yes, Shares SIM Card Slot

CAMERA
Main Camera

Single (13MP)

Selfie Camera

Single (8MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac

Bluetooth

5.0

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY
Battery

7680 mAh

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x Power Adapter

1 x USB Cable

1 x User Manual