Bose QuietComfort Headphones

33,990 L

 

Përzgjidhni muzikën që dëshironi dhe ecni përpara me ritmin. Kufjet QuietComfort nga Bose ofrojnë audio me kualitet të lartë dhe kancelimi i zhurmave të jashtme eleminon shpërqëndrimet e mundshme duke ju lejuar të zhyteni në botën tuaj të muzikës.Përzgjidh modalitetin që dëshiron me lehtësi falë dizajnit ikonik të Bose me komfort maksimal dhe materiale premium.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Cypress Green, Moonstone Blue, White Smoke

Material

Foam, Leather, Polymer, Steel

Headphone
Earpiece Design

Over-Ear (Circumaural)

Earpiece Connection / Wearing Style

Headband

Foldable

Yes

Active Noise Cancellation

Yes

Controls

Earpiece

Mobile App Compatible

Android & iOS
App Name: Bose Music

Wireless Connectivity
Bluetooth

5.1

Multipoint Support

Yes

Wired Connectivity
Audio Connector

1 x 1/8" / 3.5 mm TRRS Male

Audio Connector to Earpiece

1 x 2.5 mm TRRS Female

Battery
Runtime

24 Hours

Quick Charging Times

15 Minutes for 2.5 Hours

DC Input Power

5 VDC

Charging Port

USB-C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bose QuietComfort Headphones

1 x Carry Case

1 x 3.5 mm to 2.5 mm audio cable

1 x USB-C® (A to C) cable (12″)

1 x Safety Sheet