Kodak Max Super Alkaline LR6

99 L

 

Bateri AA. Perdoren per shume pajisje te ndryshme si elektrik dore ose lodra per femije. Te vogla ne permasa dhe mund te merren kudo me vete. 

Ka stok

SKU: BKD23 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim