USB Sandisk Ultra

700 L4,900 L

USB SanDisk 3.0 kombinon transferta te shpejta te dhenash, hapsire te madhe dhe dizajn kompakt ne nje pakete te vetme.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Memory Internal

16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim