Të Përdorura

Dell Latitude 5590 15″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

27,990 L

 

I vogël praktik dhe me performancë të jashtëzakonshme Dell Latitude është një laptop mjaft i dobishëm dhe kompakt. Lehtësisht i transportueshëm dhe me rezistencë të lartë.

• Intel® Core™ i5-8350U
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 15″ FHD Display
• Intel UHD Graphics 620

Ka stok

SKU: LAP406 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8350U

Processor family

8th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 3.60 GHz

Processor Cache

6 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

250GB

Memory slots

2

SSD Details

M.2 PCIe NVMe Solid State Drive

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

LCD

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel UHD Graphics 620

Graphics Memory

4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

802.11a/b/g/n/ac

Ethernet LAN

Gigabit Ethernet

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

1 x Headphone/microphone combo jack
2 x USB 3.1 Gen 1
1 x USB 3.1 Gen 1 (PowerShare)
1 x HDMI
1 x VGA
1 x USB-C (supports DisplayPort Alt Mode)
1 x LAN
1 x SD Card

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

720

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Battery Capacity

42WHr

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.88 kg

Dimensions

376 x 250.7 x 232.5 mm

POWER
AC Adapter Power

65 Watt AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger