Gembird DisplayPort Cable, 4K

790 L1,190 L

 

Kjo kabllo lidh një kompjuter të pajisur me DisplayPort (DP, DP ++) me një monitor ose projektor me port Display. Suporton audio me definicion të lartë dhe video 4K: E përsosur për transmetim videosh ose lojrash.

Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Size

1.8m, 3m

Color

Black

Interface

DisplayPort v.1.2

Connectors

2x Displayport (male)

Bandwidth

17.28 Gbps

Resolution

Max. 3840×2160 at 60 Hz

Audio support

8 channels, 24 bit

3D Video support

yes

HDCP support

v. 1.3

Features

• DisplayPort digital audio/video interface cable

• Supports video resolutions up to 4K UHD (3840×2160) at 60 Hz and up to 8 audio channels

• Self-locking connectors with practical release button for easy unlocking

• High quality connectors, conductors and cable shielding provide superior cable performance and reliable connectivity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x DisplayPort cable, 4K, 3 m/1.8 m