SAPO ERDHI

HP Wired Multimedia Speakers DHE-6001

1,990 L

 

Boks Multimedia me kabëll nga HP, me bas të fuqishëm dhe audio me kualitet të lartë. Fuqia e madhe e altoparlantëve prej 6 w ju ndihmon të dëgjoni muzikë komode në një gamë të gjerë. Shirit LED super mbresëlënës RGB me 7 ngjyra të ndryshme, i përshtatur automatikisht me melodinë e këngës, duke ju dhënë një përvojë gjithëpërfshirëse vizuale dhe dëgjimore.

Ka stok

SKU: CNG3428-B Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

RGB

Yes

Volume Knob

Yes

Frequency response

150HZ – 20KHZ

Sensitivity

85DB ± 3DB

Impedance

4n X2

Speaker Size

63MM

Backlight

LED

Connector

3.5MM plug (audio), USB (power)

Power Supply

DC 5V/1A

Cable Length

1.2M

Rated power

2 x 3W

Weight

642gr

Dimensions

82 x 102 x 180mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x Speaker

1 x Manual