Brother Laser Printer HL1222WEYJ1

18,990 L

 

Karakterizohet nga kostoja e ulet e printimit, kosto e ulet e tonerave, nga permasat kompakte dhe dizajnit elegant. Mund te lidhet me WiFi ose fishe LAN. Shpejtesi printimi deri ne 20 faqe per minute. I pershtatshem per ne shtepi ose biznese te vogla.

Ka stok

SKU: PRLAS0036 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Standard functions

Print

Printer Type

Laser

Color Capability

Black and White

Print Speed

up to 20 ppm

PRINT
A4 Print Speed, Standard

Up to 20 pages per minute

Automatic 2-sided Printing

Not specified

Time for the First Print Out

Less than 10 seconds

PAPER HANDLING
Paper Input

150-sheet paper tray

Paper Output

50 sheets face down

Resolution

Up to 2400 x 600 dpi (HQ1200 technology)

MEDIA SPECIFICATIONS
Types and Sizes

Plain & Recycled Paper, A4, Letter, Legal, Folio, A5, A5 (Long Edge), B5, Executive

Weights

65 – 105 g / m2

CONNECTIVITY
Local interface

Hi-Speed ​​USB 2.0

Wireless Network Interface

IEEE 802.11b / g / n

DIMENSIONS & WEIGHTS
Dimensions

340 x 238 x 189 mm

Weight

4,6kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Power cord, Product safety guide, Software disc, supplies, Warranty certificate, Quick installation and setup guide