Ofertë!
OFERTA ONLINE

Kingston DataTraveler Kyson USB 3.2 Gen 1 Flash Drive

990 L4,490 L

DataTraveler Kyson USB 3.2 Gen 1 nga Kingston me shpejtësi të lartë leximi dhe shkrimi, përkatësisht 200 MB/s dhe  60 MB/s. Trupi i USB-së është i veshur në metal për më shumë rezistencë dhe jetgjatësi.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE
Ofertë!

Kingston DataTraveler Kyson USB 3.2 Gen 1 Flash Drive

990 L4,490 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory

128GB, 256GB, 32GB, 64GB

Interface

USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)

Connector

USB Type-A

Read Speed

Maximum: 200 MB/s

Write Speed

Maximum: 60 MB/s

Material

Metal

Operating Temperature

32 to 140°F / 0 to 60°C

Storage Temperature

-4 to 185°F / -20 to 85°C

Dimensions

39.0 x 12.6 x 4.9 mm

Weight

4 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Flash Drive