Lan Cable 1m

190 L

 

Kabllo LAN me gjatesi 1 meter. Vjen ne ngjyre te verdhe dhe eshte i perbere nga material cilesor dhe rezistent.

Ka stok

SKU: CNG1004 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Cable Size

1m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lan Cable