Apple USB-C to Lightning Cable 1m

390 L

 

Lidhni iPhone, iPad ose iPod tuaj me fishin Rrufe ne USB-C ose Thunderbolt 3 (USB-C) per sinkronizimin dhe karikimin.

 

 

Ka stok

SKU: CNG1066 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Size

1m

Type

Lightning
USB-C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple USB-C to Lightning Cable 1m