Mi Robot Vacuum-Mop Brush Cover

1,990 L

 

Mbrojtëse për furçën e robotit tuaj të pastrimit. Instalohet shumë lehtë dhe mbron pajisjen tuaj nga dëmtimet e ndryshme. Përbëhet nga material shumë rezistent polikarbonati dhe çeliku.

Ka stok

SKU: MI026S Modeli: STZSZ01ZHM Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Gray

Product model

STZSZ01ZHM

Features

High strength polycarbonate +304 stainless steel
protects the brush body
Main brush cover clasp type link

Dimensions (W x H x D)

20.8 x 2 x 6.8 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Brush Cover

1 x Manual