Ofertë!

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 Mop Kit

1,490 L

Kurseni: 1,500 L

Shtroje origjinale dhe të përbëra nga material shumë cilësor të përshtatshme për disa nga modelet e fshesave me vakum nga Xiaomi si: G10 K10 1C G9 K10pro, V8, V9, H6, H7 etj. Pastrojnë në mënyrë të përsosur dhe nuk e dëmtojnë dyshemenë. Paketimi përfshin 2 shtroje dhe katër filtra për shpërndarësit e ujit në fshesë.

Ka stok

SKU: DUN1265 Modeli: WXCQ04ZM-TB Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 Plus

24,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 23%
Ofertë!

Mi Robot Vacuum-Mop P Brush Cover

990 L
Kurseni: 300 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Features

• Original
• High Quality
• Delicate
• Soft

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x Mop Pad

4 x Water dispenser filter