Xiaomi Smart Air Purifier 4 Filter

3,990 L

 

Filter ajri super efektiv me 3 nivele filtrimi. Eleminon 99.97% te tymit, pluhurave, polenit dhe të gjithë copëzave të tjera të vogla me madhësi deri në 0.3 mikron. Ky filtër është i përshtatshëm për Xiaomi Smart Air Purifier 4.

Ka stok

SKU: DUN1324 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Specification
Product external diameter

Φ210mm

Product height

293mm

Applicable models

Xiaomi Smart Air Purifier 4

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Antibacterial Filter

1 x User manual