Ofertë!
OFERTA ONLINE

Redmi Buds 3 Lite

1,490 L

Kurseni: 500 L

Ndjeni ritmin me Redmi Buds 3 Lite! Kufjet e reja me valë TWS të Xiaomit, të dizajnuara që në fillim për cilësi superiore të zërit dhe përshtatje të sigurt e të rehatshme. Tani me Bluetooth 5.2, lidhje të menjëhershme, bateri deri në 18 orë dhe rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit IP54.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Bluetooth

5.2

Communication range

10m (open space free of obstacles)

Single earbud net weight

Approx. 4.2g

Total weight with charging case

Approx. 36g

Earbud battery life

Approx. 5 hours

Charging case battery life

Approx. 18 hours

Earbud dimensions

24.5 x 16.7 x 24.6mm

Charging case dimensions

60 x 46 x 23.7mm

Charging port

Type-C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Charging case x1
Earbud x2
Earbud tips x3 pairs (S/M/L/, M pre-installed)
Earbud hooks x2 pairs (S/L/, L pre-installed)
User manual x1