Extreme Pro SDHC 300MB/s UHS-II

10,200 L34,400 L

E pershtatshme per shkrepje ne burst-mode dhe performance te larte ne regjistrim video me cilesi te larte. Cilesore dhe shume efikase.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand
Memory Internal

32GB, 64GB, 128GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim