SAPO ERDHI

Samsung Galaxy A05s

10,990 L11,990 L

 

Galaxy A05s vjen me një  ekran 6,7 inç dhe ofron një përvojë gjithëpërfshirëse shikimi me ekranin e tij LCD PLS, 90Hz. I pajisur me një konfigurim me kamerë të trefishtë, duke përfshirë një kamerë kryesore 50MP, së bashku me një kamerë të përparme 13MP, lejon kapjen e imazheve dhe videove të detajuara. Me 4 GB RAM dhe 64/128 GB memorie të brendshme, përdoruesit mund të ruajnë të dhëna të bollshme. Për më tepër, bateria 5,000 mAh siguron përdorim të zgjatur gjatë gjithë ditës, i plotësuar nga aftësia e karikimit super të shpejtë 25 W.

Color
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

Apple iPhone 15 Pro Max

122,990 L164,990 L
 

Samsung Galaxy S23 Ultra

87,990 L93,990 L
 
SAPO ERDHI

Google Pixel 7a

36,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Color

Violet, Black, Green, Silver

Dimensions

168 x 77.8 x 8.8 mm

Weight

194 g

Build

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

DISPLAY
Display Type

PLS LCD, 90Hz

Size

6.7 inches, 108.4 cm2 (~82.9% screen-to-body ratio)

Resolution

1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~393 ppi density)

PLATFORM
OS

Android 13

Chipset

Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm)

CPU

Octa-core (4×2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4×1.9 GHz Kryo 265 Silver)

GPU

Adreno 610

MEMORY
Card slot

microSDXC

Ram

4GB

Memory Internal

64GB, 128GB

MAIN CAMERA
Triple Camera

50 MP, f/1.8, (wide), AF
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

Main Camera Video

1080p@30/60fps

Main Camera Features

LED flash

SELFIE CAMERA
Single

13 MP, f/2.0

Selfie Video

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS

NFC

No

USB

USB Type-C 2.0

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity

BATTERY
Type

Li-Po 5000 mAh, non-removable

Charging

25W wired

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Manual

1 x Ejecting Tool

1 x Charging Cable

Garancia e produktit

24 Muaj