Ofertë!
OFERTA ONLINE

Samsung Galaxy A05

8,990 L11,990 L

Kurseni: 3,000 L

Galaxy A05 vjen me një  ekran 6,7 inç HD+ dhe ofron një përvojë gjithëpërfshirëse shikimi me ekranin e tij LCD PLS. I pajisur me një konfigurim me kamerë të dyfishtë, duke përfshirë një kamerë kryesore 50MP dhe një kamerë dytësore 2MP, së bashku me një kamerë të përparme 8MP, lejon kapjen e imazheve dhe videove të detajuara. Me 4 GB RAM dhe 64 GB memorie të brendshme, përdoruesit mund të ruajnë të dhëna të bollshme. Për më tepër, bateria 5,000 mAh siguron përdorim të zgjatur gjatë gjithë ditës, i plotësuar nga aftësia e karikimit super të shpejtë 25 W.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Apple iPhone 15 Pro Max

112,990 L159,990 L
 
SAPO ERDHI

Google Pixel 7a

36,990 L
 
OFERTA ONLINE

Samsung Galaxy S23 Ultra

79,990 L89,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Color

Black, Green, Silver

Dimensions

168.8 x 78.2 x 8.8 mm

Weight

195 g

Build

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

DISPLAY
Display Type

PLS LCD

Size

6.7 inches, 108.4 cm2 (~82.1% screen-to-body ratio)

Resolution

720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~262 ppi density)

PLATFORM
OS

Android 13

Chipset

Mediatek MT6769V/CZ Helio G85 (12nm)

CPU

Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G52 MC2

MEMORY
Card slot

microSDXC

Ram

4GB

Memory Internal

64GB

MAIN CAMERA
Dual Camera

50 MP, f/1.8, (wide), AF
2 MP, f/2.4, (depth)

Main Camera Video

1080p@30/60fps

Main Camera Features

LED flash

SELFIE CAMERA
Single

8 MP, f/2.0

Selfie Video

Yes

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

No

USB

USB Type-C 2.0

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity

BATTERY
Type

Li-Po 5000 mAh, non-removable

Charging

25W wired

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Manual

1 x Ejecting Tool

1 x Charging Cable

Garancia e produktit

24 Muaj